logo

CENTERSET - STUDIO VIDEO
ul.Nadbystrzycka 87
20-501 Lublin
tel.kom.: 662-420-422

http://www.VHS-DVD.pl

kontakt email:
studio@vhs-dvd.pl

 

Gwarancja najwyższej jakości !!!

Pracujemy na profesjonalnych montażowych magnetowidach:

 

Używamy najlepszych sprzętowych konwerterów :

 

 

OFERTA

Jeżeli posiadają Państwo w swojej domowej kolekcji filmowej taśmy z zarejestrowanymi na nich filmami dokumentującymi rozmaite wydarzenia z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych spotkań rodzinnych i towarzyskich.
Każdorazowe odtworzenie, a także upływ czasu pogarsza jakość nagrania na nośniku magnetycznym, co z czasem może doprowadzić do całkowitej utraty cennego nagrania. Aby tego uniknąć, jedynym wyjściem jest przetransferowanie (digitalizacja) zgromadzonego materiału do postaci cyfrowej na płytę DVD.

Oferujemy przegrywanie kaset analogowych i kaset miniDV na płyty DVD.
Kasety odtwarzane są na 7-głowicowym montażowym magnetowidzie z cyfrową technologią TBC oraz DIGIPURE - poprawiającymi jakość nagrania.
Posiadamy najnowsze urządzenia analogowo-cyfrowe, które zapewniają najwyższą jakość konwersji nagrań VHS, Hi8, Video8 do postaci cyfrowej, dzięki czemu Państwa nagrania w jak najlepszej jakości zostaną przeniesione z kasety magnetycznej na płytę DVD.

VHS, SVHS, VHS-C Hi8, Video8 na DVD

Musisz mieć świadomość, że kaseta magnetyczna z czasem ulega degradacji, jej odtwarzanie powoduję również utratę jakości, co może doprowadzićdo sytuacji, że nagrania po prostu bezpowrotnie przepadną. Aby temu zapobiec i długo cieszyć się cennymi wspomnieniami, najlepszym rozwiązaniem jest przenieść nagrania do postaci cyfrowej która nie ulega pogorszeniu na skutek czasu.

W naszym studio Państwa nagrania zostaną odtworzone na profesjonalnym montażowym magnetowidzie, najlepsze konwertery bezstratnie zamienią sygnał analogowy z kasety magnetycznej na postać cyfrową, a następnie profesjonalne kodeki zamienia obraz w płytę DVD odczytywaną na każdym stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

miniDV i Digital8 na DVD

Dzięki profesjonalnej archiwizacji nagrań z kamery miniDV oraz Digital8 na płytę DVD, nie będziecie Państwo już zmuszeni podłączać kamery do telewizora, aby obejrzeć interesujące Was nagranie, co dostarcza niepotrzebnego kłopotu.
Podzielenie się z rodziną i przyjaciółmi efektami Waszego kręcenie jest również niewygodne, pożyczanie oryginalnych kaset miniDV nie jest najlepszym rozwiązaniem. Przygotowaną przez nas płytę DVD (nie zabezpieczamy przed skopiowaniem płyty DVD, jak potrafi to robić konkurencja) łatwo pożyczyć, łatwo samemu w dowolnej chwili odtworzyć nagranie, a także wykonać dla przyjaciół i rodziny samemu jej kopię w parę minut na domowym komputerze. A co najważniejsze dzięki naszej usłudze nie ryzykujesz utraty jakości przenosząc samodzielnie amatorskimi metodami nagranie z kasety miniDV na inny nośnik.

Gotowe DVD zapisywane jest wyłącznie na najwyższej jakości markowych nośnikach i przygotowane jest w taki sposób, że płyta jest widoczna przez każdy stacjonarny odtwarzacz DVD jako płyta DVD-ROM (oryginalna płyta DVD). Dzięki temu każdy odtwarzacz bez problemów ją odczyta (z płytami DVD+R/-R nagranymi samemu starsze odtwarzacze mogą mieć kłopoty!).
Każda płyta jest z nadrukiem i zapakowana w pudełko z indywidualną okładką.

Strona główna   l   Oferta   l   Cennik   l   DVD   l   Kontakt
Copyright 2006 VHS-DVD.pl All rights reserved.